Video: Bölgesel Müsabakalar Takvimi, 8-10 Temmuz
2024 Yazar: Nicholas Abramson | [email protected]. Son düzenleme: 2024-02-11 09:12
- Balear Adaları, Cumartesi 9:
Puansız serbest stil: Palma (Palma de Mallorca)
- Kanarya Adaları, Cumartesi 9:
Kanarya Motokros Şampiyonası: Las Palmas (Las Palmas)
- Kanarya Adaları, Pazar 10:
Kanarya Hız Şampiyonası: Sta. Cruz de Tenerife (Sta. Cruz de Tenerife)
- Castilla y Leon, Cumartesi 9:
Kastilya Leonés Salon Enduro Şampiyonası: Aguilar de Campoo (Palencia)
- Castilla y Leon, Pazar 10:
- Puansız motokros: Santa Maria del Berrocal (Ávila)
- Kastilya Leonés Deneme Şampiyonası: Ponferrada (León)
- Kastilya Leonés Motokros Şampiyonası: Santa Maria del Berrocal (Ávila)
- Katalonya, Cuma 8:
Puansız Dirt Track: 1. Dirt Track Foc i Fuegu (Barselona)
- Katalonya, Cumartesi 9:
- Katalan Promosyon Hız Şampiyonası: Promovelocitat RACC Mora d´Ebre 1 (Tarragona)
- Puansız dayanıklılık: 3 Saat Vespino Cal Rosal (Barcelona)
- Katalonya, Pazar 10:
- Katalan Supercorss Şampiyonası: 1. Castelloli Supercross (Barselona)
- Puansız deneme: IV Festrial (Girona)
- Katalan Mini Hız Şampiyonası: Mora de Ebro (Tarragona)
- Galiçya, Pazar 10:
Galiçya Motokros Şampiyonası: Lalín (Pontevedra)
- Valensiya, Cumartesi 9:
- Puansız Supercross: Aielo de Malferit Supercross (Valencia)
- Valencia Deneme Şampiyonası: Navarrés (Valencia)
- Valensiya, Pazar 10:
Valensiya Hız Şampiyonası: Villareal (Castellón)
- Bask Ülkesi, Cumartesi 9:
Bask Enduro Salon Şampiyonası: Etxebarri (Bizkaia)
Önerilen:
Bölgesel Müsabakalar Takvimi, 6-8 Nisan
Bölgesel Federasyonların sayfalarındaki etkinliklere bağlantılar içeren 6-8 Nisan 2012 haftası için Bölgesel Müsabakalar Takvimi
Bölgesel Müsabakalar Takvimi, 17-19 Haziran
Endülüs, Cumartesi 18: Enduro Enduro Şampiyonası: I Enduro-İç Mekan Zalamea la Real (Huelva) Endülüs, Pazar 19: Enduro Enduro Şampiyonası
Bölgesel Müsabakalar Takvimi, 10-12 Haziran
Endülüs, Pazar 12: Puansız Motokros: IV Dos Torres Córdoba İl Motokros Testi (Córdoba) Puansız Supermotard: II Supermotard Etkinliği
Bölgesel Müsabakalar Takvimi, 8-10 Nisan
Endülüs, Pazar 10: Minimotos, Scooter ve Supermotard Endülüs Şampiyonası: VI Yarış Minimotos - Scooter - Süpermotard Campillos
Bölgesel Müsabakalar Takvimi, 1-3 Temmuz
Cantabria, Cumartesi 2: Cantabria Motokros Şampiyonası: Hinojedo (Cantabria) Cantabria, Pazar 3: Cantabria Deneme Şampiyonası: Val de San Vicente (Cantabria)