Video: Bölgesel yarışma takvimi, 28-30 Ekim
2024 Yazar: Nicholas Abramson | [email protected]. Son düzenleme: 2024-02-11 09:12
- Endülüs, Pazar 30:
Endülüs Motokros Şampiyonası: XL Cto. Endülüs Motokros Villası Ducal de Osuna (Seville)
- Endülüs, Pazartesi 31:
Golsüz direnç: Trophy Mac 90 de Resistencia Jerez de la Frontera (Cadiz)
- Aragon, Pazar 30:
Aragon Deneme Şampiyonası: Trial de Matarraña 2011 Torre del Compte (Teruel)
- Asturias, Cumartesi 29:
Asturya Kros Şampiyonası: Val de San Vicente (Cantabria)
- Balear Adaları, Pazar 30:
- Balear Deneme Şampiyonası: Pollença (Mallorca)
- Balear Kros Şampiyonası: Sa Coma (Balear Adaları)
- Cantabria, Cumartesi 29:
Cantabrian Kros Şampiyonası: Val de San Vicente (Cantabria)
- Castilla y Leon, Pazar 30:
- Kastilya Leonés Kros Şampiyonası: San Leonardo de Yagüe (Soria)
- Kastilya Leonés Deneme Şampiyonası: Canaleja de Torio (León)
- Castilla y Leon, Salı 1:
Kastilya Leon Motokros Şampiyonası: Valladolid (Valladolid)
- Castilla La Mancha, Pazar 30:
Kastilya Manchego Motokros Şampiyonası: La Solana (Ciudad Real)
- Castilla La Mancha, 31 Pazartesi:
İspanyol Manchego Deneme Şampiyonası: Trillo (Guadalajara)
- Catalnuya, Cumartesi 29:
Klasik Deneme Sosyal Şampiyonası: 2 Dies de Classiques de Cabrianes (Barselona)
- Catalnuya, Pazar 30:
- Klasik Deneme Sosyal Şampiyonası: 2 Dies de Classiques de Cabrianes (Barselona)
- Katalan Dayanıklılık Şampiyonası: Dayanıklılık Moto Club Manresa al Canadell (Barselona)
- Katalan Motokros Şampiyonası: Motocros de Vallgorguina (Barselona)
- Katalan Nens Deneme Şampiyonası: VIII Nens del Montsia Denemesi (Tarragona)
- Puansız Terra Direnci: X 3 Saatlik Canyamar (Barselona)
- Ekstremadura, Pazar 30:
Extremadura Motokros Şampiyonası: Don Benito (Badajoz)
- Galiçya, Pazar 30:
Galiçya Deneme Şampiyonası: Aldan Cangas (Pontevedra)
- Madrid, Cumartesi 29:
- Madrid Çocuklar Kros Şampiyonası: Las Rozas (Madrid)
- Madrid Kros Şampiyonası Takımları: Las Rozas (Madrid)
- Madrileño Kros Şampiyonası: Las Rozas (Madrid)
- Madrid, Pazar 30:
- Madrid Motokros Şampiyonası: Las Rozas (Madrid)
- Madrid Deneme Şampiyonası: Las Rozas (Madrid)
- Navarra, Pazar 30:
- Navarre Supermotard Şampiyonası: Parque Polo (Navarra)
- Navarre Scooter Şampiyonası: Parque Polo (Navarra)
- Navarre Minimoto Şampiyonası: Polo Parkı (Navarra)
- Valensiya, Pazar 30:
- Valencia Enduro Endurance Şampiyonası: L´Alcora'nın Enduro Endurance (Castellón)
- Valensiya Motokros Şampiyonası: Requena (Valencia)
- Bask Ülkesi, Pazar 30:
- Bask Kros Dayanıklılık Şampiyonası: Elgoibar (Guipuzcoa)
- Bask Deneme Şampiyonası: Balmaseda (Vizcaya)
Önerilen:
Bölgesel yarışma takvimi, 21-23 Ekim
21-23 Ekim 2011 Haftası Bölgesel Müsabaka Takvimi
Bölgesel yarışma takvimi, 30 Eylül - 2 Ekim
30 Eylül - 2 Ekim 2011 haftası için Bölgesel Müsabaka Takvimi
Bölgesel yarışma takvimi, 29-31 Ekim
Endülüs, Cumartesi 30: Endülüs Motokros Şampiyonası: Valverde del Camino'nun XI Motokros Şehri (Huelva) Puansız hız: Mac 90 Trophy of
Bölgesel yarışma takvimi, 22-24 Ekim
Endülüs, Cumartesi 23: Motokros gol atmıyor: II Eyalet Kupası Testi Huelva La Puebla de Guzmán (Huelva) Endülüs, Pazar 24: Endülüs Şampiyonası
Bölgesel yarışma takvimi, 15-17 Ekim
Endülüs, Pazar 17: Motokros gol atmıyor: VII MX İl Kupası Diputación de Córdoba MX 2010 (Córdoba) Aragon, 17 Pazar: Aragon Şampiyonası