Video: Bölgesel yarışma takvimi, 13-15 Nisan
2024 Yazar: Nicholas Abramson | [email protected]. Son düzenleme: 2024-02-11 09:12
Not: Takvimi yaparken bazı testlerin linkleri bize yabancı bir sorun veriyor.
- Endülüs, Cumartesi 14:
Endülüs Enduro Şampiyonası: XLII Enduro Ciudad de Valverde (Huelva)
- Endülüs, Pazar 15:
Endülüs Hız Şampiyonası: Monteblanco (Huelva)
- Aragon, Cumartesi 14:
Puansız dayanıklılık: 6 H. Endurance Vespas Motorland (Teruel)
- Aragon, Pazar 15:
Aragon Hız Şampiyonası: Los Arcos (Navarra)
- Balear Adaları, Cumartesi 14:
Balear Motokros Şampiyonası: Mallorca (Mallorca)
- Balear Adaları, Pazar 15:
Balear Klasik Deneme Şampiyonası: Mallorca (Mallorca)
- Castilla y Leon, Pazar 15:
- Kastilya Leonese Hız Şampiyonası: Los Arcos (Navarra)
- Kastilya Leon Motokros Şampiyonası: Iscar (Valladolid)
- Castilla La Mancha, Pazar 15:
- İspanyol Manchego Speed Championship: Cheste (Valencia)
- Kastilya Manchego Motokros Şampiyonası: La Torre Esteban (Toledo)
- Katalonya, Cumartesi 14:
- Katalan Deneme Şampiyonası: 2 kişi Trial Classic All (Girona)
- Katalan Motokros Şampiyonası: XLIX Motocros de Ponts (Lleida)
- Katalonya, Pazar 15:
- Katalan Motokros Şampiyonası: L Motocros de Ponts (Lleida)
- Katalan Mini Hız Şampiyonası: Osona (Barselona)
- Ekstremadura, Pazar 15:
Extremadura Motokros Şampiyonası: Las Arenas (Cáceres)
- Madrid, Pazar 15:
Madrid Deneme Şampiyonası: Lozoyuela (Madrid)
- Navarra, Pazar 15:
- Navarre Motokros Şampiyonası: Murchante (Navarra)
- Navarre Hız Şampiyonası: Los Arcos (Navarra)
- Valensiya, Pazar 15:
- Valencia Hız Şampiyonası: Cheste (Valencia)
- Valensiya Klasik Hız Şampiyonası: Cheste (Valencia)
Önerilen:
Bölgesel yarışma takvimi, 27-29 Nisan
Endülüs, Cumartesi 28: Endülüs Kros Şampiyonası: XXIII Kros Kros Şampiyonası La Peñuela - Niebla (Huelva) Aragon, 28 Cumartesi: Aragon Deneme Şampiyonası:
Bölgesel yarışma takvimi, 29 Nisan - 1 Mayıs
Aragon, Cumartesi 30: Aragon Deneme Şampiyonası: Villanova Deneme (Huesca) Aragon Pitt-Cross Şampiyonası: Huesca (Huesca) Aragon Şampiyonası
Bölgesel yarışma takvimi, 15-17 Nisan
Endülüs, Pazar 17: Enduro Enduro Şampiyonası: VIII Enduro Villa de Albox (Almería) Puansız Motokros: III İl Trophy Motokros Testi
Bölgesel yarışma takvimi, 30 Nisan - 2 Mayıs
Endülüs, Pazar 2: Motokros puansız: III Motokros Testi İl Kupası Córdoba İl Konseyi (Córdoba) Aragon, Cumartesi 1: Aragon Şampiyonası
Bölgesel yarışma takvimi, 23-25 Nisan
Endülüs, Cumartesi 24: Serbest stil puan almıyor: Serbest stil Coliseum Atarfe Benéfico Asoc.Pro-Investigación Spinal Injury (Granada) Endülüs, Pazar